Перспективи для Андрія
Перспективи для Андрія
Перспективи для Андрія
30.03.2023

Перспективи для Андрія

Зібрано

2370 грн

Залишилось

297630 грн

Підтримати проєкт

Про проєкт

Народження Андрія було надзвичайною радістю для його сім’ї. Батьки з нетерпінням чекали первістка. Хлопчик був звичайною дитиною. Однак, коли він почав дорослішати, стало очевидним, що він має складнощі з мовою, спілкуванням та соціалізацією. 

У 5 років Андрію поставили діагноз «дитячий аутизм».

Хлопчику було не просто відвідувати садочок та готуватися до школи. Але, завдяки зусиллям батьків та заняттям з педагогами, Андрій зміг без особливих проблем закінчити 11 класів і отримав атестат про середню освіту. Після закінчення школи Андрій вступив до Відкритого міжнародного університету «Україна» та навчається на заочній формі. Але дистанційне навчання не може замінити живе спілкування з однолітками та оточуючими.

Батьки весь час відчувають підтримку рідних, близьких і просто небайдужих людей. Тато і мама роблять все, щоб підготувати сина до повноцінного дорослого життя. Вони хотіли щоб Андрій приєднався до навчання у центрі соціально-трудової адаптації «Перспектива 21.3» ще у 2021 році. Але у зв’язку з невеликою кількістю студентських місць, він зміг навчатись тут тільки з осені 2022 року, коли частина наших студентів вимушено поїхала за кордон.

Для Андрія бути студентом центру соціально-трудової адаптації «Перспектива 21.3» – це єдина можливість повноцінної соціальної адаптації у доступній для нього формі. 

Тато Андрія каже, що сьогодні Андрій має все необхідне – спілкування в колі однолітків та друзів (за якими він сумує якщо вони довго не бачиться), підтримку наставників (людей які його навчають буденним побутовим речам), і батьків, які люблять та приймають його таким, який він є.

Ми прикладаємо всі наші найкращі зусилля, для того, щоб у Андрія було гідне майбутнє!

Ви можете підтримати його, оформивши підписку на щомісячний благодійний донейт тут на сторінці. В такий простий спосіб ви створите для Андрія ще більше перспектив для навчання та майбутнього працевлаштування. А за підписку від 100 гривень, ще й отримаєте від нас перспективний пін, який щоразу вам нагадуватиме, що у кожного є перспективи!

Вже підтримали
 • Віра Артемчук 22.05.2023
  500 грн
 • аня поднебесная 14.04.2023
  300 грн
 • Толмачева Марина 03.04.2023
  70 грн
 • Шевчук 03.04.2023
  100 грн
 • Катерина 02.04.2023
  200 грн