Перспективи для Антона
Перспективи для Антона
Перспективи для Антона
20.03.2023

Перспективи для Антона

Зібрано

3060 грн

Залишилось

296940 грн

Підтримати проєкт

Про проєкт

Бабуся Антона розповідає: «Ми з радістю сприйняли народження нашого онука. Коли став відомий діагноз, то для нас (рідних), це стало несподіванкою».
Антон завжди був дружнім, товаришував з дітьми у садочку, центрі реабілітації та школі. Старанно навчався та добре справлявся з завданнями на заняттях, хоч засвоєння матеріалу давалось важко. Не дивлячись на позитивний характер, Антону не просто самостійно приймати рішення і регулювати графік дня, тому рідні часто нагадують хлопцю, щоб займався навчанням та просять допомоги у побутових справах.
Після закінчення школи сім’я Антона зіткнулась з проблемою, що робити хлопцю далі, де навчатись для того, щоб він мав гідне майбутнє і не проводив своє життя в чотирьох стінах свого дому? Бабуся щиро вірила, що знайдеться навчальний заклад, який допоможе її онуку адаптуватися в дорослому житті.
Великою підтримкою для сім’ї стало навчання Антона у Центрі соціально-трудової реабілітації «Перспектива 21.3». Тут він отримує навички для майбутнього працевлаштування та самостійного проживання. Також у центрі хлопець має друзів, з якими багато спілкується та товаришує. 
На сьогодні близькі не мають чіткого уявлення про майбутнє Антона поза межами Центру. Але сподіваються, що навчання в Центрі допоможе йому здобути всі необхідні навички та він зможе в майбутньому праацювати і жити самостійно. 
Ми прикладаємо всі наші найкращі зусилля, для того, щоб у Антона було гідне майбутнє!
Ви можете підтримати його, оформивши підписку на щомісячний благодійний донейт тут на сторінці. В такий простий спосіб ви створите для Антона ще більше перспектив для навчання та майбутнього працевлаштування. А за підписку від 100 гривень, ще й отримаєте від нас перспективний пін, який щоразу вам нагадуватиме, що у кожного є перспективи!


Вже підтримали
 • Медведь Тетяна Миколаївна 23.05.2023
  1000 грн
 • Anna 11.05.2023
  10 грн
 • Дар'я 11.04.2023
  50 грн
 • Юров Данііл 11.04.2023
  200 грн
 • Тетяна Медведь 11.04.2023
  1000 грн