Перспективи для Влада
Перспективи для Влада
Перспективи для Влада
20.03.2023

Перспективи для Влада

Зібрано

3300 грн

Залишилось

296700 грн

Підтримати проєкт

Про проєкт

Народження Влада дуже очікувала вся сім’я. Мама Юлія сприйняла діагноз сина спокійно, хоч це було і несподівано. 
Вона згадує: "Лікарі мені запропонували відмовитися від сина. Батьки зі сторони чоловіка також запропонували залишити його. Після цього я не змогла жити разом з ними, тому ми переїхали до моїх батьків, які з любов’ю у всьому допомагали".
Коли Владу виповнилось 3 роки, почались труднощі з влаштуванням його у дитячий садочок. Нажаль, не всі садки брали дітей із синдромом Дауна. Хлопчика вдалося влаштувати у садочок, де була група з ЗПР (затримка психічного розвитку, це вже радянський прежиток - примітка команди "Перспектива 21.3").
Коли Владу виповнилось 8 років, у нього народився брат. Перша зустріч з Нікітою була наповнена ревнощами, але згодом він полюбив братика і зараз вони дружать.
Родина не мала можливості навчати сина у приватній школі, тому Влад відвідував школу-інтернат для дітей із порушеннями інтелектуального розвитку. Але після закінчення школи Владу довелося знову залишатися вдома з бабусею, тому що продовжувати навчання для людей із синдромом Дауна в українських реаліях поки  що не є можливим масово. Він допомагав по господарству, але йому хотілося спілкування з ширшим колом людей.
Мама розповідає: "Влад завжди мріяв ходити на роботу. Я шукала місце де він міг би навчатися, але все марно. Одного разу я потрапила до Cafe 21.3 і побачила там молодих людей із синдромом Дауна, які виконували якусь роботу в кафе. В мене з’явилась надія і виникло запитання, чи може мій син також працювати у цьому кафе?"
Зараз Влад навчається у Центрі соціально-трудової адаптації "Перспектива 21.3". Для нього настав той щасливий час, коли він може спілкуватись з однолітками та наставниками, навчатись та проходити підготовку до працевлаштування. 
Наша команда зі своєї сторони є неймовірно щасливою підтримувати таку зірку, як Влад! Його танці, вміння розрядити атмосферу і підтримати кожного безцінні. Хоч він з нам трішки більше року, ми не уявляємо як це - бути без нього! 
Оформивши благодійну підписку, ви створите для Вдала ще більше перспектив для навчання та майбутнього працевлаштування. А за підписку від 100 гривень, ще й отримаєте від нас перспективний пін, який щоразу вам нагадуватиме, що у кожного є перспективи!


Вже підтримали
  • Михайло Кукла 06.04.2023
    300 грн
  • Микола 24.03.2023
    3000 грн