Прояви себе!
Прояви себе!
Прояви себе!
21.02.2022

Прояви себе!

Зібрано

200 грн

Залишилось

17800 грн

Підтримати проєкт

Про проєкт

Я Яна Якубовська - художниця, майстер запатентованої техніки створення барельєф картин.

За освітою архітектор. Але зараз багато працюю в арт-терапії. Арт-терапія є найбільш давньою та природною формою корекції емоційного стану, якою можна користуватись для зняття накопиченої психічної напруги, для того, щоб заспокоїтись чи просто зосередитись.

Це благодійний проект в якому я хочу проводити заняття з арт-терапії для молоді з інвалідністю з Центру соціальної та трудової адаптації “Перспектива 21.3”. Дуже важливо, щоб ці заняття проходили систематично - раз на два тижні до кінця навчального року. Це 10 занять по 2 години.

Щоб забезпечити півроку занять всіма необхідними матеріалами: фарби акрилові, акварельні, гуаш, пензлики, холсти, ватмани, шпаклівка, двп, грунт, глина, клей, лак, керамічні заготовки а також мій час - необхідно 18 000 гривень.

Я хочу залучитися підтримкою кожного небайдужого до створення творчих занять для молоді з інвалідністю! І пропроную вам підтримати цей проект благодійним внеском на будь яку комфортну для вас суму. Це може бути 50, 100, 500, або навіть 1000 грн - ви обираєте самі:)

В такий простий спосіб ви зможете долучитися до благодійності, а молодь з Центру соціальної та трудової адаптації “Перспектива 21.3” отримає можливість занять з творчості.

Приєднуйтеся:) Разом ми зможемо більше!

Вже підтримали
  • Осипенко Олександр 22.02.2022
    200 грн