Перспективне партнерство

Люди із порушеннями інтелектуального розвитку завжди будуть потребувати підтримки. В школі, на робочому місці і в повсякденному житті. Така підтримка можлива лише при об’єднанні зусиль багатьох людей.

Серед наших партнерів є представники великого і середнього бізнесу, урядові установи, благодійні фонди, освітні організації як в Україні, так і за її межами.

Ми цінуємо кожного за їхню зацікавленість, ресурси та час, які вони інвестують для того, щоб відбувалися великі і системні зміни для підтримки людей з інвалідністю.

Учні проєкту Перспектива 21.3 готуються до успішного працевлашування, проходячи практику в Aшан Україна, Radisson Blu Kyiv Podil, Goodman Steak House, Міському ресторані Urban Space 500 та Голландській пекарні 21.3.

Стати партнером

Партнери

Від початку надає фінансову підтримку. Частина коштів спрямовується на зарплати спеціалістам освітнього проєкту.
детальніше про партнера
Організація підтримує Центр соцільної та трудової адаптації фінансово.
детальніше про партнера
Організація надала фінансову та експертну підтримку в сфері спеціальної освіти.
детальніше про партнера
Від початку в 2010 році, Перспектива 21.3 починала працювати як освітній проєкт ВБО “Даун Синдром”. І сьогодні ми продовжуємо наше партнерство для побудови гідного майбутнього для людей із синдромом Дауна.
детальніше про партнера
Сторінка фандрейзингу на нашому сайті була розроблена за фінансової підтримки Zagoriy Foundation.
детальніше про партнера

Готель надав приміщення для другої практичної міжнародної конференції в партнерстві із ВБО “Даун Синдром”.

З 2013 року підтримує програму практичного навчання. Саме працівники Radisson Blu Kyiv Podil навчили наших учнів сервірувати, прибирати готельні номери і зустрічати гостей із найкращою посмішкою.

З 2018 року готель приймає наших студентів на практику один раз на тиждень.

детальніше про партнера
Мережа гіпермаркетів з 2014 року підтримує програму практичного навчання наших студентів. Від початку вони приймали навчальні екскурсії. А останні два роки один з гіпермаркетів Києва є майданчиком для практики, що дозволяє нашим учням отримувати досвід справжньої роботи для успішного працевлаштування в майбутньому.
детальніше про партнера
Посольство Королівства Нідерландів надавало інформаційну підтримку.
Спеціальні школи Нідерландів приймали спеціалістів освітнього проєкту Перспектива 21.3 для обміну досвідом і надавали експертну підтримку в освітніх процесах.
детальніше про партнера

25% від прибутку пекарня спрямовує на підтримку нашої організації.

Всі 20 учнів проєкту Перспектива 21.3 проходять практику на пекарні.

детальніше про партнера
Організація підтримує шкільний проєкт та Центр соцільної та трудової адаптації фінансово.
детальніше про партнера
Пекарня і ланч-рум в Нідерландах, де пацевлаштовані люди із синдромом Дауна та аутизмом. Підтримує експертними консультаціями та фінансово. Власники перераховують 1€ з продажу певних позицій на користь нашої організації.
детальніше про партнера
Перший ресторан в м.Київ, який тепло прийняв учнів Перспективи 21.3 на практику. В 2019 році старший клас протягом 5 тижнів один раз на тиждень готував зал до приходу гостей. З 2020 року ресторан приймає практикантів два рази на тиждень.
детальніше про партнера
Компанія надає фінансову підтримку.
Організація в Нідерландах, яка займається профорієнтаційним навчанням та підтриманим працевлаштуванням. Надає експертну підтримку та ділиться своїм досвідом.
детальніше про партнера

З 2019 року ресторан надає місце для практики 6 учням із порушеннями інтелектуального розвитку, завдяки чому вони можуть підготуватися до справжньої роботи після закінчення школи.

Можливо, ваш столик було засервіровано серветками, які складали наші учні. Або ви пили найсмачніший апельсиновий фреш у світі (тому що його теж зробили вони).

детальніше про партнера
Ресторан перераховує 20% від продажу своїх найсмачніших сендвічів на підтримку наших підопічних.
детальніше про партнера
Спеціальна школа в Нідерландах надавала експертну підтримку і приймала на стажування спеціалістів освітнього проєкту Перспектива 21.3
Профорієнтаційна академія в Нідерландах, яка надала платформу для стажування спеціалістів освітнього проєкту.
детальніше про партнера

Державні установи

Інститут модернізації змісту освіти

Спеціальна школа-інтернат №26

Партнерство заради майбутнього

Люди із порушеннями інтелектуального розвитку завжди будуть потребувати підтримки. І вона зможе існувати тільки тоді, коли багато людей об’єднають свої зусилля.

Підтримане працевлаштування, самостійне проживання і Центр, де молоді люди із інвалідністю зможуть якісно проводити час, потребують багатьох ресурсів.

Ми віримо, що дуже скоро всебічна підтримка людей з інвалідністю стане системною нормою. А поки що ми об’єднуємо зусилля із представниками бізнесу, благодійними організаціями, колегами з-за кордону та урядовими організаціями.

Познайомтеся ближче з нашими партнерами і дізнайтеся більше про те, як приєднатися до створення гідного майбутнього для людей із порушеннями інтелектуального розвитку в нашій з вами країні.

Заповніть форму заявки на партнерство

Ваша заявка успішно відправлена